OPIS INWESTYCJI

Projektując Osiedle Malta Wołkowyska zlokalizowane na poznańskich Ratajach, jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic Poznania, opieraliśmy swoje założenia na najnowszych trendach urbanistycznych, tworząc koncepcyjną całość, świetnie wpisującą się w oczekiwania klientów. Ta dzielnica Poznania jest niezwykle atrakcyjna z kilku względów. Za jej wyjątkowością opowiada się bliskość centrum miasta i mnogość połączeń komunikacyjnych, dzięki którym przemieszczanie się z tej dzielnicy w inne części miasta nie stanowi żadnego problemu. Drugą kwestią są niezwykle urokliwe tereny zielone i rekreacyjne wraz z ich główną atrakcją na czele – Termami Maltańskimi.

Osiedle Malta Wołkowyska będą tworzyć 4 nowoczesne budynki. Projektem otwierającym Osiedle jest inwestycja Malta26, natomiast kolejne trzy budynki zostały stworzone tak, aby otaczająca je zieleń była integralną częścią osiedla, a tereny wspólne nawiązywały do rekreacyjnego charakteru dzielnicy. Bogata pod kątem struktury mieszkań oferta ma odzwierciedlenie w tych trzech budynkach, w których zaprojektowaliśmy 199 mieszkań – od kawalerek o powierzchni 28 m², aż do atrakcyjnych 5-pokojowych mieszkań o powierzchni 125 m².

Mieszkania w budynku Malta26 zostały sprzedane na wczesnym etapie realizacji. Aktualnie w ofercie znajdują się budynki B, C i D, w których można dokonywać rezerwacji mieszkać.

MIESZKANIA STARANNIE ZAPROJEKTOWANE

Oferowane przez nas nowe mieszkania w Poznaniu na sprzedaż są nie tylko nowoczesne, ale i komfortowe. Osiedle jest zlokalizowane niedaleko Jeziora Maltańskiego.

Mieszkania o różnej wielkości – w ofercie dostępne są kawalerki o metrażu od 28m2, a także mieszkania 2, 3, 4 i 5-pokojowe aż do 125m2.

W bliskim otoczeniu pełna infrastruktura – służba zdrowia, centra handlowe, oświata i rozrywka.

Doskonała komunikacja z centrum Poznania i innymi dzielnicami, bez względu na środek transportu.